- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 75QNED93A6A
TELEVIZORIUS 75QNED93A6A
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 166.7 cm, 2060 mm. |
| Gylis | 5.88 cm |
| Gylis su stovu | 40.2 cm |
| Aukštis | 95.5 cm, 1103 mm. |
| Aukštis su stovu | 102.8 cm |
| Svoris | 27.6 kg, 36.1641 kg. |
| Svoris be stovo | 25.7 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 75 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QNED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 40 W |
| Vaizdo gerinimo sistemos | Dolby Vision. HDR10. HLG. FILMMAKER MODE™. Dinaminis tonų atvaizdavimas. AI Image Pro. Automatinis kalibravimas. AI žanro pasirinkimas. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.2 ch, AI Sound Pro, Dolby Atmos, Clear Voice Pro |
| Procesoriaus modelis | α8 AI 4K Gen2 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI, 2 x RF. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 164 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |