- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 55OLED769/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 55OLED769/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 122.8 cm, 1400 mm. |
| Gylis | 5.8 cm |
| Gylis su stovu | 24 cm |
| Aukštis | 70.8 cm, 860 mm. |
| Aukštis su stovu | 72.4 cm |
| Svoris | 17.5 kg, 22.3 kg. |
| Svoris be stovo | 17.1 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "P5 AI Perfect Picture Engine". USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-C. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, greito naudojimosi vadovas, saugos instrukcijos ir teisinė informacija |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ilgis | 160 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |