- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 55E7Q HISENSE
TELEVIZORIUS 55E7Q HISENSE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HISENSE, Hisense |
| Plotis | 123.4 cm, 1397 mm. |
| Gylis | 8.1 cm |
| Gylis su stovu | 29.8 cm |
| Aukštis | 71.6 cm, 805 mm. |
| Aukštis su stovu | 75.1 cm |
| Svoris | 11 kg, 16.3 kg. |
| Svoris be stovo | 10.8 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 50 Hz |
| Garso galia | 14 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| HDMI lizdų skaičius | 3. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 200 x 400 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 125 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |