TELEVIZORIUS 24PHS6050 / 12 PHILIPS
Prekės kodas: 28-8718863051535
Prekės kodas: 28-8718863051535
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
13265
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Prekės ženklas PHILIPS,
Philips
Plotis 0.535 cm,
620 mm.
Gylis 0.371 cm
Gylis su stovu 0.47 cm
Aukštis 0.325 cm,
360 mm.
Aukštis su stovu 0.345 cm
Svoris 2.32 kg,
2.93 kg.
Svoris be stovo 2.26 kg
Spalva Juoda sp
Įtampa 100 - 240V
Energinio efektyvumo klasė E
Energijos suvartojimas budėjimo režimu 0.5 W
Ekrano tipas LED
Ekrano įstrižainė 24 in
Ekrano raiškos tipas HD
Ekrano raiška HD (1366 x 768)
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 60 Hz
Garso galia 12 W. Vidinė atmintis, GB- 8
Vaizdo gerinimo sistemos "Pixel Plus HD". USB 2.0 jungčių skaičius- 2
Garso sistema 2.0 (Stereo)
Skaitmeninio imtuvo tipas DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI lizdų skaičius 3
HDMI lizdo tipas Standartinis A tipo, HDMI 2.0
S/PDIF jungtis Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip
WiFi sąsaja Taip
WiFi Direct sąsaja Ne
Ethernet LAN (RJ 45) lizdas- Taip
WiDi sąsaja Ne
Optinė garso jungtis Taip
Bluetooth sąsaja Ne
Kitos jungtys Plus CI+. "Smart TV"- Taip
3D funkcija Ne
Įdiegta operacinė sistema Titan OS
VESA standartas 100 x 100
DLNA Taip
NFC Ne
Valdymas per išmanųjį įrenginį Taip
Foninis apšvietimas Ne
Privaloma garantija 24 mėn
Išmanusis valdymo pultelis Taip
Garantija juridiniams asmenims 12 mėn
Gamybos metai 2026
Ilgis 120 mm.