- Prekė sandėlyje
Oehlbach Scope Vision DVB-T2 HD vidinė mono televizijos antena turi 3 metrų antenos kabelį ir veikia tyliai, naudodama USB maitinimą. Ji palaiko DVB-T2 ir DVB-T skaitmeninius signalų formatus bei užtikrina maksimalų vaizdo raiškos įrašymą 1920 x 1080 pikselių.
Oehlbach Scope Vision DVB-T2 HD vidinė mono televizijos antena turi 3 metrų antenos kabelį ir veikia tyliai, naudodama USB maitinimą. Ji palaiko DVB-T2 ir DVB-T skaitmeninius signalų formatus bei užtikrina maksimalų vaizdo raiškos įrašymą 1920 x 1080 pikselių.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Oehlbach Scope Vision DVB-T2 HD vidaus mono televizijos antena turi 3 metrų antenos kabelį ir veikia tyliai su USB maitinimo šaltiniu. Ji palaiko DVB-T2 ir DVB-T skaitmeninius signalų formatus bei turi maksimalų vaizdo įrašymo raišką 1920 x 1080 pikselių.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Spalva | Juoda |
| Jungties Kontaktų Danga | Auksinė |
| Antena | Mono |
| Impedansas | 75 Ω |
| Vieta | Vidaus |
| UHF Juosta | 470-790 MHz |
| Nominalus Linijos Įtampa | 5 V - 40 mA |
| Korpusas | Plastikas |
Specifikacijos | |
| Maitinimo Kabelio Ilgis | 1.8 m |
| Antenos Kabelio Ilgis | 3 m |
| Vaizdo Įrašymo Raiška (Maks) | 1920 x 1080 pikselių |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Gylis | 14 mm |
| Svoris | 260 g |
| Ūgis | 118 mm |
| Plotis | 205 mm |
Pakuotės Duomenys | |
| Kiekis Pakuotėje | 1 vnt. |
| Maitinimo Šaltinis Įtrauktas | Taip |
| Kabeliai Įtraukti | USB-A - antena |