-
−5%
TCL S59K 32S59K televizorius 81,3 cm (32 colių) „Full HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ metalinis
TCL S59K 32S59K televizorius 81,3 cm (32 colių) „Full HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ metalinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vidinė atmintis | 8000 MB |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Veikia su „Apple Siri“ | Ne |
| Viešbučio režimas | Taip |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Bazinis viešbučio režimas | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Ne |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Ne |
| Miego laikmatis | Taip |
| Vaizdas vaizde | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Įjungimo / išjungimo laikmatis | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 29 |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Plotis (su stovu) | 715 mm |
| Gylis (su stovu) | 180 mm |
| Aukštis (su stovu) | 465 mm |
| Stovo gylis | 18 cm |
| Plotis (be stovo) | 715 mm |
| Aukštis (be stovo) | 422 mm |
| Gylis (be stovo) | 75 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,15 kg |
| Stovo plotis | 68,3 cm |
| Svoris (su stovu) | 3,19 kg |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11b |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| HID palaikymas | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | HID, A2DP |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| DVD grotuvas | Ne |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| USB įrašymas | Ne |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Vaizdo įrašo konvertavimas į aukštesnę raišką | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | MPEG2, H.265, H.264 |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | TCL IPQ 2.0 variklis |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Pridedama garso juosta | Ne |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | RC733A |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 81,3 cm (32 colių) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Didžiausio šviesumo santykis | 65% |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| Judesio interpoliacijos technologija | PPI (vaizdo našumo indeksas) 1000 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 81 cm |
| Matomas dydis įstrižai | 8 cm |
| Ekrano technologija | QLED |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Ne |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Ne |
| Garso dekoderiai | Dolby garsas, Dolby Digital Plus |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| HDMI greitasis perjungimas | Taip |
| HDCP versija | 1,4/2,2 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.3 |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | T-link |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Kvantinių taškų spalvų technologija | Taip |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL BG, PAL, SECAM SECAM D/K, SECAM B/G, PAL I, PAL L, PAL DK, NTSC SECAM L |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| Integruotas „Chromecast“ | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Netflix“ |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Ne |
| Išmanieji režimai | Sportas, Žaidimas |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 11.0 |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android“ televizorius |
| Internetinė televizija | Taip |
| TCL technologijos (AV/TV) | T-liejinys, Įmontuota „Chromecast“ HDMI ARC, HDR (platus dinaminis diapazonas), „Bluetooth“ Dolby Audio® |