„Samsung The Frame QE50LS03FAU“ 127 cm (50 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ juodas
„Samsung The Frame QE50LS03FAU“ 127 cm (50 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| VESA mounting | Yes |
| Stand colour | Black |
| Introduction year | 2025 |
| Stand type | Legs stand |
| Bezel type | VNB (Very Narrow Bezel) |
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 69 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 69 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 123 kWh |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Auto power off | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Voice guide | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 28 |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Height (without stand) | 644.9 mm |
| Width (without stand) | 1124.1 mm |
| Stand depth | 22.8 cm |
| Height (with stand) | 679.2 mm |
| Weight (with stand) | 12.2 kg |
| Weight (without stand) | 11.8 kg |
| Stand width | 75.7 cm |
| Depth (without stand) | 24.9 mm |
| Depth (with stand) | 227.8 mm |
| Width (with stand) | 1124.1 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| Subtitles function | Yes |
| Picture processing technology | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Game mode | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Multi View | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode, Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| SmartThings app support | Yes |
| TV key support | Yes |
| TV sound to mobile device | Yes |
| Ambient mode | Yes |
| Image gallery | Yes |
| Eco sensor | Yes |
| Tap view | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Cables included | AC |
| Mounting kit | Yes |
| Display technology | QLED |
| Screen shape | Flat |
| Display diagonal (metric) | 125 cm |
| LED backlighting type | Dual LED |
| Anti-glare screen | Yes |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| LED backlight | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Adaptive sound | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| RF ports quantity | 3 |
| Digital signal format system | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Auto channel search | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Internet TV | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Sound mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| TV initiate mirroring | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Dolby Atmos®, Real Depth Enhancer, Adaptive Sound Pro, Matte Display, Wide Viewing Angle, Art Mode, Samsung TV Plus, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, EyeComfort Mode, Works With Google Assistant, Smart Calibration Pro, Samsung SmartThings, Modern Frame Design & Bezel, Karaoke Mode, One Connect Box |