-
−5%
„Samsung The Frame QE50LS03FAU“ 127 cm (50 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ juodas
„Samsung The Frame QE50LS03FAU“ 127 cm (50 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Stovo spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| Rėmelio tipas | VNB (labai siauras rėmelis) |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 69 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 123 kWh |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 69 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 28 |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Balso gidas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Plotis (su stovu) | 1124,1 mm |
| Gylis (su stovu) | 227,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 24,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 679,2 mm |
| Stovo plotis | 75,7 cm |
| Aukštis (be stovo) | 644,9 mm |
| Svoris (be stovo) | 11,8 kg |
| Svoris (su stovu) | 12,2 kg |
| Plotis (be stovo) | 1124,1 mm |
| Stovo gylis | 22,8 cm |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Išskirtinis UHD pritemdymas |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Televizoriaus garsas į mobilųjį įrenginį | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), dinaminis juodos spalvos ekvalaizeris, „Game Motion Plus“, mini žemėlapio priartinimas, itin platus žaidimo vaizdas, erdvinis garsas |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| TV klavišo palaikymas | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelio dinaminio diapazono 10+ adaptyvusis („HDR10 Plus“ adaptyvusis), Kino kūrėjo režimas, Kvantinis HDR |
| Palieskite rodinį | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Aplinkos režimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | NQ4 dirbtinio intelekto 2 kartos procesorius |
| „SmartThings“ programėlės palaikymas | Taip |
| Vaizdų galerija | Taip |
| Eko jutiklis | Taip |
| Stalinis stovas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 127 cm (50 colių) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| LED foninio apšvietimo tipas | Dvigubas šviesos diodas |
| Ekrano forma | Butas |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 50 Hz |
| Judesio interpoliacijos technologija | Judesio Xceleratorius |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 125 cm |
| Ekrano technologija | QLED |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Adaptyvus garsas | Taip |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | „Anynet+“ |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| RF prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizenas |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| TV inicijuojamas veidrodinis atvaizdavimas | Taip |
| Garso atspindėjimas | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.4 |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| „Samsung“ technologijos (AV/TV) | Meno režimas, Platus matymo kampas, Dolby Atmos®, Tikras gylio stiprintuvas, Veikia su „Google“ asistentu, Dirbtinio intelekto automatinis žaidimo režimas, Matinis ekranas, Q-simfonija, Akių komforto režimas, 4K raiškos didinimas dirbtiniu intelektu, Išmanusis kalibravimas Pro, „Samsung TV Plus“, Modernus rėmo dizainas ir apvadas, Adaptyvus garsas Pro, Objektų sekimo garsas Lite, Karaoke režimas, Viena prijungimo dėžutė, „Samsung SmartThings“ |