„Philips 75PUS8510“ 190,5 cm (75 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Stand colour | Black |
| Stand type | Legs stand |
| Power supply type | Internal |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 102 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 172 kWh |
| ECO mode | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Height (with stand) | 1030 mm |
| Depth (with stand) | 353 mm |
| Width (with stand) | 1669 mm |
| Weight (with stand) | 22.3 kg |
| Depth (without stand) | 93 mm |
| Width (without stand) | 1669 mm |
| Height (without stand) | 968 mm |
| Weight (without stand) | 21.7 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio formats supported | WAV, MP3, AAC, FLAC |
| Image formats supported | JPEG, PNG, BMP, HEIF, GIF |
| Video formats supported | MPEG4, VP9, H.265, AVC, AVI, H.264, HEVC, MPEG2, AV1, MKV, MPEG1 |
| Teletext function | Yes |
| Game mode | Yes |
| Subtitle formats supported | SMI, ASS, SSA, TXT, SUB, SRT |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Teletext | 1000 pages |
| Remote access | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Supported video modes | 1080p, 720p, 576p, 2160p |
| Display diagonal (metric) | 189 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display technology | QLED |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 60 Hz, 50 Hz |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| RMS rated power | 20 W |