„Philips 48OLED820/12“
„Philips 48OLED820/12“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Philips |
| Svoris | 20,8 kg. |
| Gylis | 1,21 m. |
| Plotis | 0,15 m. |
| Ūgis | 0,8 m. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 48" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Derintuvas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Garso galia | 10 W x 4 + 30 W žemųjų dažnių garsiakalbis |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Yra |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 300 x 300 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 1068x684x220 |
| Svoris su stovu | 17.4 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 1068 x 618 x 68 |
| Svoris be stovo | 13.8 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Spalva | Juoda, Juoda |
| Balso valdymas | Galima naudoti su išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu, Yra |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Įtraukta |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, įmontuota |
| TVX05 mikro pritemdymas | Taip, tobula |
| Ambilight | Taip, iš dviejų pusių ir iš viršaus |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Išmanus nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 4 |
| Energijos suvartojimo klasė | G |
| TVX10 „Bluetooth“ | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Metinis energijos suvartojimas | Nėra informacijos |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 121 |
| Mikro pritemdymo technologija | Yra |
| Apšvietimo technologija | Yra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | HDR10, HDR10+, HLG, DolbyVision |
| TVX06 vaizdo procesorius | P5 AI tobulas vaizdo variklis |
| Garso sistema | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Televizoriaus tipas | OLED |
| Apšvietimas | OLED |
| Išmaniosios televizijos platforma | Kita |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 66 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Plotis (be stovo) | 1068 mm |
| Aukštis (be stovo) | 618 mm |
| Gylis (be stovo) | 68 mm |
| Plotis (su stovu) | 1068 mm |
| Gylis (su stovu) | 220 mm |
| Aukštis (su stovu) | 684 mm |