- Prekė sandėlyje
LIN 40LFHD1200 išmanusis televizorius 40' „Full HD“ DVB-T2
LIN 40LFHD1200 išmanusis televizorius 40' „Full HD“ DVB-T2
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (with stand) | 574 mm |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Depth (without stand) | 85 mm |
| Height (without stand) | 520.6 mm |
| Width (without stand) | 905.7 mm |
| Width (with base) | 90.6 cm |
| Depth (with base) | 21,8 cm |
| Weight (without stand) | 6 kg |
| Teletext function | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display technology | LED |
| Display diagonal | 101.6 cm (40") |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 16 W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| CI Slot | 1 |
| USB ports quantity | 2 |
| Digital signal format system | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type | Analog |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Smart TV | Yes |