- Prekė sandėlyje
LIN 40LFHD1200 išmanusis televizorius 40' „Full HD“ DVB-T2
LIN 40LFHD1200 išmanusis televizorius 40' „Full HD“ DVB-T2
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with base) | 90.6 cm |
| Height (with stand) | 574 mm |
| Width (without stand) | 905.7 mm |
| Weight (without stand) | 6 kg |
| Height (without stand) | 520.6 mm |
| Depth (without stand) | 85 mm |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Depth (with base) | 21,8 cm |
| Teletext function | Yes |
| Display technology | LED |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 101.6 cm (40") |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape | Flat |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| RMS rated power | 16 W |
| Number of speakers | 2 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| CI Slot | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Digital signal format system | DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type | Analog |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Smart TV | Yes |