- Prekė sandėlyje
-
−2%
Kempinė Silelis TV-32 DLED 60 Hz
Kempinė Silelis TV-32 DLED 60 Hz
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Kempinė |
| Svoris | 4,66 kg. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 32 colių |
| TVX04 ekrano raiška | HD 720p (1366 x 768) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Derintuvas | DVB-C / T2 / S / S2 |
| Garso galia | 8W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Optinis |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 200 x 100 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 732 x 473 x 200 |
| Svoris su stovu | 3,85 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 732 x 434 x 86 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | VIDAA |
| Spalva | Juoda, Juoda |
| Balso valdymas | Ne, Nėra |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Nėra |
| Valdymas išmaniaisiais įrenginiais | Nėra |
| Belaidės pelės ir klaviatūros prijungimas | Nėra |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, įmontuota |
| TVX05 mikro pritemdymas | Nėra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Standartinis nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energijos suvartojimo klasė | F |
| TVX10 „Bluetooth“ | Nėra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 81 |
| Mikro pritemdymo technologija | Nėra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Nėra |
| Garso sistema | Stereofoninis |
| Televizoriaus tipas | LED |
| Ryškumas | 180 cd/m² |
| Apšvietimas | Tiesioginis |
| Išmaniosios televizijos platforma | VIDAA |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Plotis (be stovo) | 732 mm |
| Aukštis (be stovo) | 434 mm |
| Gylis (be stovo) | 86 mm |
| Plotis (su stovu) | 732 mm |
| Gylis (su stovu) | 200 mm |
| Aukštis (su stovu) | 473 mm |
| Skaitmeninė optinė garso išvestis | Yra |
| Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis | Nėra |