SQUEAK GALARAKARIO BASSBLASTER BLUETOOTH 5.1 SQ1001
SQUEAK GALARAKARIO BASSBLASTER BLUETOOTH 5.1 SQ1001






SQUEAK GALARAKARIO BASSBLASTER BLUETOOTH 5.1 SQ1001
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apšvietimo LED | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Korpuso medžiaga | MDF |
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Ekrano tipas | LED |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 7 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Ūgis | 190 mm |
| Gylis | 165 mm |
| Svoris | 1,3 kg |
| Plotis | 120 mm |
| FM dažnių diapazonas | 87,6–108 MHz |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| FM radijas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Palaikomi garso formatai | MP3 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Pridedami laidai | PAGALBA, XLR-6,3 mm, USB laidas |
| Instrukcijų lapas | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 80–20000 Hz |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, CE |