Qoltec 52380 Super Quick PD įkroviklis | 1xUSB-C | 1xUSB | 65W | 5-20V | 1,5-3,25A | Juoda
Qoltec 52380 Super Quick PD įkroviklis | 1xUSB-C | 1xUSB | 65W | 5-20V | 1,5-3,25A | Juoda








Qoltec 52380 Super Quick PD įkroviklis | 1xUSB-C | 1xUSB | 65W | 5-20V | 1,5-3,25A | Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Išėjimo įtampa | 5–20 V |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Išėjimo srovė (5 V) | 1,5 A |
| Maksimali galia | 65 W |
| Įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Išėjimo srovė (20 V) | 3,25 A |
| Plotis | 97 mm |
| Svoris | 103 g |
| Gylis | 60 mm |
| Ūgis | 28 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Maitinimo apsaugos funkcijos | Perkaitimas, Trumpasis jungimas, Viršįtampis, Permoka, Žema įtampa |
| USB maitinimo šaltinio versija | 3.0 |
| Įkroviklio tipas | Vidinis |
| Vienu metu prijungtų įrenginių skaičius (maks.) | 2 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Įkroviklio suderinamumas | Išmanusis laikrodis, Išmanusis telefonas, Išorinė baterija, Nešiojamasis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris, Nešiojama žaidimų konsolė |
| Greito įkrovimo technologija | Itin didelis įkrovimas |
| Lizdo tipas | C tipas (Europos kištukas) |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |