Qoltec 51027 įkroviklis | 65W | 5-20,3V | 2-3,25A | USB tipas C | PD
Qoltec 51027 įkroviklis | 65W | 5-20,3V | 2-3,25A | USB tipas C | PD










Qoltec 51027 įkroviklis | 65W | 5-20,3V | 2-3,25A | USB tipas C | PD
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įėjimo srovė | 2–3,25 A |
| Maksimali įėjimo įtampa | 240 V |
| Įėjimo įtampa | 5–20 V |
| Maitinimo srovės tipas | AC-DC |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Maitinimo apsaugos funkcijos | Per galią, Apsauga nuo viršįtampių, Perkaitimas, Apsauga nuo viršįtampių |
| Tikslas | Akumuliatoriaus įkroviklis |
| Maksimali įėjimo galia | 65 W |
| Įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Produkto spalva | Juoda |
| Gylis | 67 mm |
| Plotis | 67 mm |
| Ūgis | 30 mm |
| Svoris | 193 g |
| Kabelio ilgis | 1,75 m |