- Prekė sandėlyje
JVC XS-EP624B - vakarėlių kolonėlė, juoda
JVC XS-EP624B - vakarėlių kolonėlė, juoda
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Product colour | Black |
| Light effects | Yes |
| Preset stations quantity | 30 |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Power consumption (typical) | 230 W |
| Power source type | Power socket |
| Width | 280 mm |
| Weight | 12.5 kg |
| Depth | 316 mm |
| Height | 875 mm |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Karaoke | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Minimum operating temperature | 5 °C |
| Maximum temperature | 35°C |
| Package contents | Speaker x 1, Remote control pendant x 1, User manual, Power cable, Microphone |
| Sound effects | Yes, Echo |
| Headphone frequency | 40 - 20000 Hz |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| RMS rated power | 240 W |
| FM tuner | Yes |
| 6.35 mm (1 4-inch) input | 1 |
| Mic input Jack 6.3mm | Yes |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| USB port | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| AUX in | Yes |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |