- Prekė sandėlyje
JVC XS-E524B Black - nešiojama BT kolonėlė, juoda
JVC XS-E524B Black - nešiojama BT kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| RGB backlighting | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Product colour | Black |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Product type | Portable loudspeaker |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Battery technology | Lithium-ion |
| Battery recharge time | 3,5 h |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Depth | 142 mm |
| Height | 185 mm |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 310 mm |
| FM radio | No |
| Recommended usage | Universal |
| Call pick up | Yes |
| Package contents | User manual, Speaker x 1 |
| Cables included | AC |
| Frequency range | 75 - 18000 Hz |
| RMS rated power | 50 W |
| Bluetooth frequency band | 2402 - 2480 GHz |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| AUX in | Yes |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Wi-Fi | No |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Warnings | The product contains batteries which may be harmful to the environment. Dispose of according to local regulations., Do not expose to open flames or high temperatures. |