JVC XS-E524B Black - nešiojama BT kolonėlė, juoda
JVC XS-E524B Black - nešiojama BT kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| RGB foninis apšvietimas | Taip |
| Produkto tipas | Nešiojamasis garsiakalbis |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus vandeniui |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX6 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos įtampa | 7,4 V |
| Baterijos talpa | 2500 mAh |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3,5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 20 val. |
| Svoris | 1,9 kg |
| Ūgis | 185 mm |
| Gylis | 142 mm |
| Plotis | 310 mm |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| FM radijas | Ne |
| Skambučio atsiliepimas | Taip |
| Pakuotės turinys | 1 garsiakalbis, Naudotojo vadovas |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| RMS vardinė galia | 50 W |
| Dažnių diapazonas | 75–18000 Hz |
| USB A tipo prievadų skaičius | 1 |
| „Bluetooth“ dažnių juosta | 2402–2480 GHz |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Tikrojo belaidžio stereo (TWS) technologija | Taip |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Įspėjimai | Nelaikyti atviros liepsnos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Gaminyje yra baterijų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai. Išmeskite jas pagal vietinius reikalavimus. |