iBOX C-65 Black, GaN 65W universalus pakrovėjas
iBOX C-65 Black, GaN 65W universalus pakrovėjas










iBOX C-65 Black, GaN 65W universalus pakrovėjas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įėjimo srovė | 1,5 A |
| Galia | 65 W |
| Įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Plotis | 36 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Ūgis | 32 mm |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Įkroviklio tipas | Vidinis |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| Maitinimo apsaugos funkcijos | Per galią, Vienkartinis slaptažodis, OCP Apsauga nuo viršįtampių, Apsauga nuo viršįtampių, Viršįtampis, OVP, SCP, Perkaitimas, Apsauga nuo viršįtampių |
| Įkroviklio suderinamumas | Universalus |
| USB 3.2 (1-osios kartos) jungtys | 2 |
| Įspėjimai | Neatidarykite ir neišardykite prietaiso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Produktas turi būti utilizuotas laikantis elektroninės įrangos utilizavimo taisyklių. Nenaudokite gaminio drėgnoje aplinkoje, kad išvengtumėte pažeidimų ir gaisro pavojaus. |