- Prekė sandėlyje
Bluetooth garsiakalbis Havit M69, juodas
Bluetooth garsiakalbis Havit M69, juodas








Bluetooth garsiakalbis Havit M69, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Talk time | 25 h |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Water-resistant | Yes |
| Battery capacity | 3600 mAh |
| microSD | Yes |
| Playing time (max) | 25 h |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| AUX in | Yes |
| Charging time | 4 h |
| Bluetooth supported | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Voice commands | Yes |
| Power | 16 W |
| DC input voltage | 5 V |
| Peak power | 24 W |
| Weight | 400 g |
| Substance | ABS |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |