Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S25 FE, 128 GB, white
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S25 FE, 128 GB, white
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Versija | S731 |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Spalva | Balta sp |
| SIM kortelės tipas | Dual SIM |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 15 |
| Ekrano dydis | 6.7 in |
| Ekrano raiška | 1080 x 2340 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Gorilla Glass Victus+ |
| Procesoriaus modelis | Exynos 2400 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Galinė kamera | 12 MP, 50 MP |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| NFC | Taip |
| 4G ryšio palaikymas | Taip |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| 3G ryšio palaikymas | Taip |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| FM radijas | Ne |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | Ne |
| Belaidis įkrovimas | Taip |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4900 mAh |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | Taip |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei, Atsparus dulkėms |
| Jutikliai | Akselerometras, Giroskopas, Šviesos jutiklis, Barometras, Geomagnetinis jutiklis |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Garso failų formatai | 3GA, AAC, AMR, AWB, DFF, DSF |
| Vaizdo failų formatai | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Svoris | 0.34 kg. |
| Ilgis | 190 mm. |
| Plotis | 90 mm. |
| Aukštis | 36 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |