- Prekė sandelyje
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy A26, 128 GB, balta
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy A26, 128 GB, balta
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Spalva | Balta sp |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 14 |
| Ekrano dydis | 6.7 in |
| Ekrano raiška | 1080 x 2340 |
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Procesoriaus modelis | SEC | S5E8835(Exynos1380) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 2000 GB |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Priekinė kamera | 13 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| NFC | Taip |
| 4G ryšio palaikymas | Taip |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| 3G ryšio palaikymas | Taip |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| FM radijas | Ne |
| Ausinių lizdas | Nėra |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Belaidis įkrovimas | Ne |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 mAh |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | Ne |
| Jutikliai | Akselerometras, Giroskopas, Šviesos jutiklis, Geomagnetinis jutiklis |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Vaizdo įrašymo greitis | 4K@30fps |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija baterijai | 12 mėn |
| Svoris | 0.409 kg. |
| Ilgis | 250 mm. |
| Plotis | 150 mm. |
| Aukštis | 80 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |