KOMP INTOP INTEL-I714700F 32 / 1TB RTX5070
Prekės kodas: 28-4772013510154
Prekės kodas: 28-4772013510154
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Prekės ženklas INTOP,
Intop
Kompiuterio tipas Žaidimams
Ilgis 43.5 cm,
500 mm.
Plotis 23.8 cm,
260 mm.
Aukštis 51.1 cm,
160 mm.
Svoris 11 kg,
3.4 kg.
Spalva Juoda sp
Korpuso modelis ASUS A31 PLUS +4 ARGB FANS
Korpuso dydis Midi tower
Procesoriaus tipas Intel
Procesoriaus klasė Intel® Core™ i7
Procesoriaus modelis Core i7-14700f
Pagrindinės plokštės modelis B760
Procesoriaus branduoliai 20
Procesoriaus dažnis 2.1 GHz
Procesoriaus maksimalus dažnis 5.4 GHz
Operatyviosios atminties tipas DDR5
Operatyviosios atminties taktinis dažnis 5600 MHz
Operatyviosios atminties lizdų kiekis 2
Operatyvioji atmintis (RAM) 32 GB
Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) 64 GB
Laikmenos tipas SSD
Bendra kompiuterio atminties talpa 1 TB
SSD disko talpa 1 TB
HDD disko greitis 0 rpm
Kietojo disko talpa (HDD) -
Vaizdo plokštės tipas Nvidia
Vaizdo plokštės serija Geforce
Vaizdo plokštės modelis Nvidia GeForce RTX 5070
Vaizdo plokštės atmintis 12 GB GDDR7
Garso plokštės modelis HD Audio
Tinklo plokštė Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbit/s
Įdiegta operacinė sistema Nėra
Maitinimo bloko (PSU) modelis PSU
Maitinimo bloko (PSU) galia 700 W