-
−1%
Dubuo Curver 0801715099, 10 l, pilka
Dubuo Curver 0801715099, 10 l, pilka


Dubuo Curver 0801715099, 10 l, pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | CURVER, Curver |
| Artikulas | 0801715099 |
| Aukštis | 15 cm, 145 mm. |
| Skersmuo | 37 cm |
| Talpa | 10 l |
| Svoris | 0.23 kg, 0.23 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Medžiaga | Plastikas |
| Su dangčiu | Ne |
| Tinka sąlyčiui su maistu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Matmenys: 37 x 37 x 15 cm. Svoris: 0,23 kg |
| Ilgis | 370 mm. |
| Plotis | 370 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |