Drabužių džiovykla Gimi Jolly
Drabužių džiovykla Gimi Jolly



Drabužių džiovykla Gimi Jolly
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GIMI, Gimi |
| Artikulas | 10390000 |
| Ilgis | 1.8 m, 1310 mm. |
| Plotis | 0.55 m, 480 mm. |
| Aukštis | 0.93 m, 40 mm. |
| Ilgis sulanksčius | 0.55 m |
| Plotis sulanksčius | 0.04 m |
| Ilgis skalbiniams džiauti | 18 m |
| Svoris | 2.65 kg, 2.76 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Medžiaga | Plienas |
| Džiovyklos tipas | Pastatoma |
| Tinka naudoti | Lauke, Viduje |
| Maksimali apkrova | 17 kg |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Pagaminimo šalis | IT |