Dėžė sandėliavimo Pro 31l
Dėžė sandėliavimo Pro 31l



Dėžė sandėliavimo Pro 31l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SMARTSTORE, - |
| Ilgis | 50 cm, 500 mm. |
| Plotis | 39 cm, 390 mm. |
| Aukštis | 26 cm, 260 mm. |
| Medžiaga | Plastikas |
| Spalva | Juoda sp |
| Su ratukais | Ne |
| Skilčių skaičius | 1 |
| Su rankena | Ne |
| Atsparumas vandeniui | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.605 kg. |
| Pagaminimo šalis | SE |