Deimantinis šlifavimo diskas Cedima, STB PRO 180MM
Deimantinis šlifavimo diskas Cedima, STB PRO 180MM
Deimantinis šlifavimo diskas Cedima, STB PRO 180MM
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | CEDIMA, Cedima |
| Modelis | 50011828 |
| Artikulas | 50011828 |
| Skersmuo | 180 mm |
| Vidinės skylės skersmuo | 22.23 mm |
| Storis | 70 mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Deimantinio disko tipas | Šlifavimo |
| Apdirbama medžiaga | Betonas, Mūras |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 12200 rpm |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Tinka įrankiams | Kampiniams šlifuokliams |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.92 kg. |
| Ilgis | 180 mm. |
| Plotis | 190 mm. |
| Aukštis | 10 mm. |
| Pagaminimo šalis | KR |