Ašmenys obliui Stanley 5-21-398, 140 x 42 mm
Ašmenys obliui Stanley 5-21-398, 140 x 42 mm


Ašmenys obliui Stanley 5-21-398, 140 x 42 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STANLEY, Stanley |
| Artikulas | 5-21-398 |
| Medžiaga | Metalas |
| Ašmenų plotis | 4.2 cm |
| Ilgis | 14 cm, 179 mm. |
| Ašmenų ilgis | 14 cm |
| Svoris | 0.03 kg, 0.03 kg. |
| Papildoma informacija | Svoris: 0,026 kg |
| Plotis | 64 mm. |
| Aukštis | 11 mm. |
| Pagaminimo šalis | GB |