- Prekė sandelyje
Ašmenys drožtuvams Stanley 5-21-293, 310 x 42 mm
Ašmenys drožtuvams Stanley 5-21-293, 310 x 42 mm


Ašmenys drožtuvams Stanley 5-21-293, 310 x 42 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STANLEY, Stanley |
| Artikulas | 5-21-293 |
| Medžiaga | Metalas |
| Ašmenų plotis | 4.2 cm |
| Ilgis | 31 cm, 384 mm. |
| Plotis | 4.2 cm, 60 mm. |
| Ašmenų ilgis | 25 cm |
| Svoris | 0.0907 kg, 0.04 kg. |
| Papildoma informacija | Svoris: 0,040 kg |
| Aukštis | 11 mm. |
| Pagaminimo šalis | GB |