-
−2%
Apvalus nailoninis šveitimo šepetys Sit, 80 mm
Apvalus nailoninis šveitimo šepetys Sit, 80 mm
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SIT, Sit |
| Artikulas | 1987 |
| Skersmuo | 80 mm |
| Ilgis | 160 mm, 169 mm. |
| Vielos skersmuo | 12 - 12mm |
| Medžiaga | Metalas, Nailonas |
| Viela | Nailoninė |
| Skirta valyti | Kaminams, Vamzdžiams |
| Tvirtinimo sriegis | 12 mm/M12 |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Su ilgintuvu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Šepetys kaminų, vamzdžių valymui. Skersmuo: 80 mm. Ilgis: 160 mm. Medžiaga: metalas. Viela: nailonas. Montavimo sriegis: M12 |
| Svoris | 0.1 kg. |
| Plotis | 77 mm. |
| Aukštis | 78 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |