Abrazyvinis šlifavimo skriemulys Klingspor P100, 80X50X6 mm
Abrazyvinis šlifavimo skriemulys Klingspor P100, 80X50X6 mm
Abrazyvinis šlifavimo skriemulys Klingspor P100, 80X50X6 mm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | KLINGSPOR, Klingspor |
| Modelis | P100 |
| Skersmuo | 80 mm |
| Kotelio skersmuo | 6 mm |
| Aukštis | 50 mm, 91 mm. |
| Medžiaga | Bakelitas |
| Grūdėtumas | 100 - 100 |
| Maksimalus sūkių dažnis per minutę | 8400 rpm |
| Apdirbama medžiaga | Metalas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Tinka įrankiams | Šlifavimo mašinoms |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Medžiaga: Bakelitas |
| Svoris | 0.2 kg. |
| Ilgis | 78 mm. |
| Plotis | 78 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |