-
−1%
wolfcraft GmbH LC 600 laminato pjaustytuvas
wolfcraft GmbH LC 600 laminato pjaustytuvas














wolfcraft GmbH LC 600 laminato pjaustytuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rankena | Taip |
| Pjovimo plotis (maks.) | 46,5 cm |
| Laminato storis (maks.) | 8 mm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Rėmo spalva | Aliuminis, juodas |
| Pjovimo kampai | 90° |
| Svoris | 2 kg |
| Ūgis | 201 mm |
| Gylis | 636 mm |
| Plotis | 186 mm |
| Veržliarakčio tipas | Šešiakampis raktas |
| Pridedamas veržliaraktis | Taip |