HP ONESHRED 16MC smulkintuvas, mikro pjūvis, P-5, 16 kortelė, 30 l, šviesiai pilka
HP ONESHRED 16MC smulkintuvas, mikro pjūvis, P-5, 16 kortelė, 30 l, šviesiai pilka





HP ONESHRED 16MC smulkintuvas, mikro pjūvis, P-5, 16 kortelė, 30 l, šviesiai pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Smulkinimo tipas | Mikropjūvio smulkinimas |
| Triukšmo lygis | 65 dB |
| Krepšelio tūris | 30 litrų |
| Ratukai | Taip |
| Tylus veikimas | Taip |
| Produkto spalva | Šviesiai pilka |
| Automatinis atbulinės eigos valdymas | Taip |
| Saugumo lygis (popierius) | P-5 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Ūgis | 644,5 mm |
| Svoris | 18,4 kg |
| Plotis | 424,3 mm |
| Gylis | 295 mm |
| Smulkinimo dydis | 2 x 15 mm |
| Smulkinamos sąvaržėlės | Taip |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Smulkinimo pajėgumas | 16 lapų |
| Galia | 680 W |
| Dažnis | 50 Hz |
| Sąsagėlių smulkinimas | Taip |
| Kreditinių kortelių smulkinimas | Taip |
| Popieriaus smulkinimas | Taip |