Fellowes Powershred LX25 popieriaus smulkintuvas Smulkinimas iš dalelių Juoda
Fellowes Powershred LX25 popieriaus smulkintuvas Smulkinimas iš dalelių Juoda




Fellowes Powershred LX25 popieriaus smulkintuvas Smulkinimas iš dalelių Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 12*
d. d.
| Cut type | Cross cut |
| Security level (paper) | P-4 |
| Product colour | Black |
| Credit cards shredding | Yes |
| Shredding speed | 2000 mm/min |
| Duty cycle | 3 min |
| Shredding paper clips | Yes |
| Paper shredding | Yes |
| Shredding capacity | 6 sheets |
| Shredding type | Particle-cut shredding |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Viewing window | Yes |
| Basket volume | 11.5 L |
| Shredding staples | Yes |
| Shredding size | 4x37 mm |
| Depth | 225 mm |
| Height | 361 mm |
| Width | 310 mm |
| Weight | 3.6 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |