Esperanza EKM026 elektrinis trintuvas/spiralizatorius Plastikinis Daugiaspalvis
Esperanza EKM026 elektrinis trintuvas/spiralizatorius Plastikinis Daugiaspalvis






Esperanza EKM026 elektrinis trintuvas/spiralizatorius Plastikinis Daugiaspalvis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Volelių skaičius | 5 |
| Daiktadėžė | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Produkto tipas | Elektrinė tarka |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Daugiaspalvis |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Galia | 150 W |
| Plotis | 150 mm |
| Ūgis | 255 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Svoris | 1,4 kg |