- Prekė sandėlyje
Esperanza EKM017W pjaustyklė Elektrinė Nerūdijančio plieno, Balta plastiko, Nerūdijančio plieno 150 W
Esperanza EKM017W pjaustyklė Elektrinė Nerūdijančio plieno, Balta plastiko, Nerūdijančio plieno 150 W



Esperanza EKM017W pjaustyklė Elektrinė Nerūdijančio plieno, Balta plastiko, Nerūdijančio plieno 150 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White, Stainless steel |
| Stainless steel blades | Yes |
| Blade diameter | 17 cm |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| On/off switch | Yes |
| Type of slicer | Electric |
| Power | 150 W |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Depth | 225 mm |
| Width | 320 mm |
| Height | 100 mm |