Xiaomi Toaster EU
Xiaomi Toaster EU






Xiaomi Toaster EU
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Skiltelių skaičius | 2 griežinėliai(-ių) |
| Apskrudimo lygių skaičius | 6 |
| Kintama plutelės apskrudimo kontrolė | Taip |
| Ilgas lizdas | Taip |
| Valdymo tipas | Slankiklis, rankenėlė, mygtukai |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Aukšto pakėlimo mechanizmas | Taip |
| Maišytuvo skylės dydis | 3,5 cm |
| Šildymo funkcija | Taip |
| Grilio grotelės pridedamos | Taip |
| Trupinių padėklas | Taip |
| Į komplektą įeina bandelių šildytuvas | Taip |
| Galia | 780–930 V |
| Nominali įtampa | 220–240 V |
| Dažnis | 50–60 Hz |
| Svoris | 1,2 kg |
| Plotis | 280 mm |
| Ūgis | 186 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Lengva tepti | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Saugu naudoti | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje., Prietaisą galima naudoti tik gerai vėdinamose patalpose., Naudojimo metu nelieskite karštų paviršių. |