TITANUM TKT005K sumuštinių keptuvė 700 W Juoda
TITANUM TKT005K sumuštinių keptuvė 700 W Juoda




TITANUM TKT005K sumuštinių keptuvė 700 W Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pasiruošimo indikatorius | Taip |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Rankena su užraktu | Taip |
| Apsauginis termostatas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Užrakinamas dangtis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Nepridegančios dangos plokštės | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Nelipni danga | Taip |
| Maitinimo šaltinio įėjimo dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 700 W |
| Lengva valyti | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 700 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Indikacinė lemputė | Taip |