MPM MOP-49M sumuštinių keptuvė turi nelipnią danga ir automatinį temperatūros valdymą. Jos galia siekia 800 W, o nerūdijančio plieno korpusas užtikrina ilgaamžiškumą.
MPM MOP-49M sumuštinių keptuvė turi nelipnią danga ir automatinį temperatūros valdymą. Jos galia siekia 800 W, o nerūdijančio plieno korpusas užtikrina ilgaamžiškumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
MPM MOP-49M sumuštinių skrudintuvas turi nelipnią danga ir automatinę temperatūros kontrolę. Jo galia yra 800 W, o korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrinančio ilgaamžiškumą.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Nelipni danga | Taip |
| Automatinė temperatūros kontrolė | Taip |
| Indikatoriaus lemputė | Taip |
| Rankena su užraktu | Taip |
Dizainas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 0.67 m |
Galia | |
| Galingumas | 800 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampa | 220 - 240 V |
Veikimas | |
| Sumuštinių gaminimas | Taip |
Medžiaga | |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
Saugumo įspėjimas | |
| Įspėjimai | Priemonė skirta naudoti tik patalpose. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neliesti karštų paviršių. |