Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Traškios auksinės rudos spalvos skrebučiai kiekvieną dieną
Su 8 nustatymais ir integruotu bandelių šildymo stovu
Šis kompaktiškas skrudintuvas turi 8 nustatymus ir 2 dideles kintamo greičio angas, todėl galite
tolygus skrudinimo rezultatas, nepriklausomai nuo skirtingų duonos rūšių. Integruotas bandelių stovas taip pat
leidžia lengvai pašildyti mėgstamas bandeles, pyragaičius ir bandeles.
Tolygus skrudinimo rezultatas
• 8 apskrudimo nustatymai individualiems poreikiams
• 2 didelės, reguliuojamo dydžio angos skirtingo dydžio duonai
• Integruotas bandelių stovas bandelėms, pyragaičiams ar bandelėms pašildyti
Lengva naudoti
• Pašildykite ir atitirpinkite vienu ypu
• Atšaukimo mygtukas momentiniam išjungimui
• Nuimamas trupinių padėklas lengvam valymui
• Aukštas pakėlimas, kad būtų galima saugiai išimti mažesnius gabalėlius
Sauga ir higiena
• Papildoma automatinio išsijungimo apsauga
• Papildomas dulkių uždangalas higienai
• Vėsus išorinis sluoksnis apsaugo nuo nudegimų
| Santrauka | „Philips Daily Collection HD2517/90“. Riekelių skaičius: 2 griežinėliai, Produkto spalva: Juoda, Sidabrinė, Korpuso medžiaga: Plastikas. Galia: 830 W, AC įvesties įtampa: 220–240 V, AC įvesties dažnis: 50–60 Hz. Kilmės šalis: Kinija |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,215 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,305 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,185 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 830 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Aukšto pakėlimo mechanizmas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ilgas lizdas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Apskrudimo lygių skaičius | 8 |
| Skiltelių skaičius | 2 griežinėliai(-ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda/Sidabrinė |
| Pašildymo funkcija | Taip |
| Nuimamas trupinių padėklas | Taip |
| Stabdymo / atšaukimo mygtukas | Taip |
| Kintama plutelės apskrudimo kontrolė | Taip |
| Šildymo stovas | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pridedamas dulkių dangtelis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Modelis | HD2517/90 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01213 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,63 kg |