Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Buns and pastries, always toasted your way.
Enjoy any kind of toast, every day, in style.
Golden, crispy toast and warm pastries just how you like them, thanks to 8 toast settings and a handy bun-warming rack. Simply toasted in style with the Philips Toaster 3000 Series. Refined design adds a subtle modern touch to any home.
| Summary | Philips 3000 series Toaster. Number of slices: 2 slice(s), Product colour: White, Housing material: Metal. Power: 900 W, AC input voltage: 220-240 V, Power consumption (typical): 760 W. Cord length: 0.85 m, Width: 278 mm, Depth: 167 mm. Country of origin: China, Warranty period: 2 year(s). Package width: 306 mm, Package depth: 194 mm, Package height: 205 mm |
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
| Unit Box Height | 0.205 |
| Unit Box Length | 0.305 |
| Unit Box Width | 0.195 |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 900 W |
| Power consumption (typical) | 760 W |
| Auto pop-up mechanism | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons,Rotary |
| Crumb tray | Yes |
| Electronic browning control | Yes |
| High-lift mechanism | Yes |
| Holder for rolls | Yes |
| Housing material | Metal |
| Number of browning levels | 8 |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Product colour | White |
| Removable crumb tray | Yes |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
| Cord length | 0.85 m |
| Depth | 167 mm |
| Height | 175 mm |
| Weight | 1060 g |
| Width | 278 mm |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Package depth | 194 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 1410 g |
| Package width | 306 mm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Model | HD2511/00 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01393 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.63 kg |