- Prekė sandėlyje
Skrudintuvas ELECTROLUX E3T1-3ST
Skrudintuvas ELECTROLUX E3T1-3ST



Skrudintuvas ELECTROLUX E3T1-3ST
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Galingumas | 800 W |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Padėklas trupiniams | Yra |
| Apskrudinimo reguliavimas | Yra |
| Atšildimo funkcija | Yra |
| Aukštis | 26,5 cm |
| Plotis | 16,5 cm |
| Gylis | 19,5 cm |