Skrudintuvas BRAUN HT1010BK, juodas
Skrudintuvas BRAUN HT1010BK, juodas



Skrudintuvas BRAUN HT1010BK, juodas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BRAUN, Braun |
| Prekės tipas | Skrudintuvai |
| Modelis | HT1010BK |
| Ilgis | 161 mm, 160 mm. |
| Plotis | 268 mm, 268 mm. |
| Aukštis | 186 mm, 186 mm. |
| Svoris | 1.128 kg, 1.518 kg. |
| Galia | 900 W |
| Spalva | Juoda sp |
| Riekučių skaičius | 2 |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Reguliuojamas skrudinimo lygis | Taip |
| Skrudinimo lygių skaičius | 8 |
| Atšildymo funkcija | Taip |
| Bandelių šildymo grotelės | Taip |
| Išimamas trupinių padėklas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |