- Prekė sandelyje
Skrudintuvas Bosch TAT7203
Skrudintuvas Bosch TAT7203
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Prekės tipas | Skrudintuvai |
| Modelis | TAT7203 |
| Ilgis | 155 mm, 327 mm. |
| Plotis | 292 mm, 195 mm. |
| Aukštis | 184 mm, 215 mm. |
| Svoris | 1.96 kg, 2.06 kg. |
| Galia | 1050 W |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp., Sidabro sp |
| Medžiaga | Nerūdijantysis plienas, Plastikas |
| Riekučių skaičius | 2 |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Reguliuojamas skrudinimo lygis | Ne |
| Atšildymo funkcija | Taip |
| Bandelių šildymo grotelės | Ne |
| Išimamas trupinių padėklas | Taip |
| Su garsiniu signalu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | 7 veikimo režimai |
| 1 | 2 riekelėms. Mažų riekelių iškėlimo funkcija. Nerūdijantysis plienas, juoda spalva |
| Papildomos funkcijos | Pakartotinis šildymas |
| Pagaminimo šalis | HK |