- Prekė sandėlyje
Philips Viva Collection HD2650/90 skrudintuvas, 2 gabalėliai 950 W juodas, nerūdijantis plienas
Philips Viva Collection HD2650/90 skrudintuvas, 2 gabalėliai 950 W juodas, nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of browning levels | 8 |
| Cord storage | Yes |
| Warming rack | Yes |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Auto power off | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Removable crumb tray | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Housing material | Metal |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
| Long slot | Yes |
| High-lift mechanism | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power | 950 W |
| Width | 172 mm |
| Weight | 1.57 kg |
| Depth | 300 mm |
| Height | 201 mm |
| Slot size (LxWxH) | 138 x 33 x 122 mm |