- Nauja
Philips 3000 serijos HD2511/70 skrudintuvas gali skrudinti du riekeles duonos su aštuoniais reguliuojamais rudos spalvos lygiais. Jame yra savisukimo mechanizmas, nuimamas trupinių padėklas ir automatinio išsijungimo funkcija, užtikrinanti saugumą.
Philips 3000 serijos HD2511/70 skrudintuvas gali skrudinti du riekeles duonos su aštuoniais reguliuojamais rudos spalvos lygiais. Jame yra savisukimo mechanizmas, nuimamas trupinių padėklas ir automatinio išsijungimo funkcija, užtikrinanti saugumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Philips 3000 serijos HD2511/70 skrudintuvas gali skrudinti dvi riekeles duonos su aštuoniais reguliuojamais rudos spalvos lygiais. Jame yra savisukimo mechanizmas, nuimamas trupinių padėklas ir automatinis išsijungimo funkcija saugumui užtikrinti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Skrudintuvas |
| Prekės ženklas | Philips |
| Modelis | 3000 serija HD2511/70 |
Specifikacijos | |
| Galia | 830 W |
| Riekelių skaičius | 2 |
| Rudos spalvos lygių skaičius | 8 |
| Matmenys | 278 mm (P) × 175 mm (A) × 167 mm (G) |
| Svoris | 1.06 kg |
| Laido ilgis | 0.85 m |
| Korpusas | Plastikas |
Techniniai duomenys | |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Savisukimo mechanizmas | Taip |
| Nuimamas trupinių padėklas | Taip |
| Aukšto pakėlimo mechanizmas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
Papildoma informacija | |
| Spalva | Mėlyna |
| Antisklidžios kojos | Taip |
| Laido saugojimas | Taip |