Esperanza EKT006K sumuštinių keptuvė 700 W juoda
Esperanza EKT006K sumuštinių keptuvė 700 W juoda




Esperanza EKT006K sumuštinių keptuvė 700 W juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rankena su užraktu | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Nuimama(-os) plokštelė(-ės) | Taip |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Nepridegančios dangos plokštės | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Nelipni danga | Taip |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| LED indikatoriai | Šildymas, Galia |
| Lengva valyti | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Galia | 700 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Grilis | Taip |
| Vaflių kepimas | Taip |
| Į komplektą įeina kepimo plokštė | Taip |
| Vaflinė lėkštė pridedama | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Indikacinė lemputė | Taip |