Esperanza EKT005 sumuštinių keptuvė 700 W Juoda, Pilka
Esperanza EKT005 sumuštinių keptuvė 700 W Juoda, Pilka



Esperanza EKT005 sumuštinių keptuvė 700 W Juoda, Pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimama(-os) plokštelė(-ės) | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Sumuštinių skaičius | 2 |
| LED indikatoriai | Taip |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Nelipni danga | Taip |
| Pasiruošimo indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 700 W |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |