- Prekė sandelyje
RĖMELIS SUJUNGIMO E1WYHSK2 ELECTROLUX
RĖMELIS SUJUNGIMO E1WYHSK2 ELECTROLUX



RĖMELIS SUJUNGIMO E1WYHSK2 ELECTROLUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Ilgis | 60.5 cm, 92 mm. |
| Plotis | 61 cm, 640 mm. |
| Storis | 6.5 cm |
| Spalva | Balta sp |
| Medžiaga | Plastikas |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Papildoma informacija | Montuodami džiovyklę ant skalbyklės sutaupysite vietos. Naudojant sujungimo rėmelį jūs galėsite sutaupyti daug grindų ploto ir turėti daugiau vietos kitiems daiktams, kai sumontuosite džiovyklę ant skalbyklės. Universalus sujungimo rėmelis tinka visoms nuo 52 iki 67 cm gylio iš priekio pakraunamoms "Electrolux" bei "AEG" skalbyklėmis ir džiovyklėmis |
| Svoris | 4.6 kg. |
| Aukštis | 650 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |